Умови надання послуг

Публічна оферта

Загальні положення

Ці умови еквівалентні договору між клієнтом і провайдером і приймаються автоматично при реєстрації на сайті. Будь ласка, прочитайте ці Умови надання послуг детально, перш ніж почати реєстрацію на сайті. Реєстрація та використання послуг будь-яким чином означає вашу згоду з цим договором і всіма іншими правилами, які можуть бути опубліковані на сайті і можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Терміни та визначення

Провайдер - хостинг-провайдер Tech Lodge.
Замовник - будь-яка фізична або юридична особа, яка прийняла дану оферту.
Логін - унікальний набір букв, цифр і спеціальних символів, які в поєднанні з паролем слугують ідентифікатором клієнта.
Пароль - набір букв, цифр і спеціальних символів, які в поєднанні з логіном слугують ідентифікатором клієнта.
Веб-сайт - одна або кілька логічно пов'язаних веб-сторінок, які Замовник надає Провайдеру для розміщення в мережі Інтернет.
IP-адреса - унікальний ідентифікатор, адреса пристрою, підключеного до мережі Інтернет, використовується в маршрутизациї мережевому протоколі TCP/IP.

Послуги:

Спам - здійснення несанкціонованої масової розсилки інформації будь-якого характеру в мережі Інтернет.
Фішинг - тип шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувача - логіни, паролі, особисті дані, дані банківських карт і т. п.
Брутфорс (bruteforce) - метод пошуку і злому певного значення (наприклад, паролю) шляхом перебору всіх теоретично можливих варіантів.
Скарга - скарга від третіх осіб, спрямована Провайдеру в зв'язку з порушенням при використанні Послуг. Наприклад: розсилка поштового спаму, проведення DDoS-атак або заява від правовласника про порушення його авторських прав.

Обліковий запис клієнта (Акаунт)

Для початку використання послуг Замовнику необхідно створити обліковий запис в білінгової системи Провайдера, розташованою за адресою: https://my.tech-lodge.net
Реєстрація та використання облікового запису регулюються наступними умовами:

Захист облікового запису Замовника

Для захисту облікового запису Провайдер пропонує використовувати Замовнику двухфакторную аутентифікацію та надійні паролі.
Замовник несе повну відповідальність за захист інформації, використовуваної для аутентифікації облікового запису.
Провайдер не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, що виникли в результаті несанкціонованого доступу до облікового запису.

Заборонене використання Послуг

Всі послуги Провайдера повинні використовуватися тільки в законних цілях. Заборонено будь-яке зберігання або передача інформації, даних або матеріалів, які заборонені чинним законодавством.
Замовник погоджується звільнити Виконавця від будь-яких претензій, що виникають у зв'язку з використанням послуг, якщо було завдано збитків будь-якій іншій стороні.
Приклади інформації, яка не може бути поширена, передана або збережена з використанням послуг Провайдера (включаючи, але не обмежуючись цим списком):

Приклади забороненого використання послуг Провайдера (включаючи, але не обмежуючись):

Замовник несе повну адміністративну та кримінальну відповідальність за всі дії, вчинені ним при використанні сервісів. При виявленні порушень вся інформація буде передана в правоохоронні органи.

Оплата послуг

Всі послуги, крім безкоштовних і тестових, надаються тільки після повного зарахування коштів.

Політика повернення коштів

Провайдер залишає за собою право надати відшкодування на підставі Умов надання послуг в кожному окремо взятому випадку. У разі повернення невикористаних коштів, сума повернення буде рівною кількості невикористаних коштів на внутрішньому рахунку облікового запису за вирахуванням зборів і комісій платіжної системи. Будь-яке порушення у використанні Послуг призведе до відмови в поверненні коштів.

Оскарження платежу через платіжну систему

Провайдер залишає за собою право негайно відключити всі послуги та облікові записи, якщо вони пов'язані з відкритим диспутом через платіжну систему з боку Замовника. Якщо відкритий диспут про повернення грошей за надані послуги буде розцінений як акт зловживання сервісом, Провайдер залишає за собою право видалити обліковий запис Замовника та відмовити в поверненні коштів.

Фінансові зобов'язання з боку Замовника

Якщо Замовник не сплатив продовження послуги протягом 2 днів з дати її призупинення, Провайдер залишає за собою право видалити зупинену послугу без додаткового повідомлення.

Припинення обслуговування

Провайдер залишає за собою право на власний розсуд негайно припинити Замовнику доступ до всіх послуг або видалити існуючі Послуги в будь-який час з повідомленням або без нього, в результаті виявлення порушення будь-якого з пунктів Умов надання послуг або чинного законодавства.
У разі отримання скарги з боку третіх осіб з приводу незаконного використання Послуг, Провайдер має право видалити або припинити роботу існуючих Послуг Замовника і відмовити в подальшому наданні послуг.

Загальне

Умови надання послуг можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Розміщена інформація, що не відповідає цим умовам, може бути видалена без попереднього повідомлення Замовника. Ці Умови надання послуг є юридично зобов'язуючим договором між Замовником та Виконавцем. Створюючи обліковий запис, Замовник погоджується з вищевказаними умовами. Все, що не вказано в Умовах обслуговування, може бути змінено Провайдером без попереднього повідомлення. Будь-яке порушення цих Умов надання послуг може призвести до видалення облікового запису. Провайдер залишає за собою право видалити обліковий запис без попереднього повідомлення. У разі порушення Замовником одного або декількох Умов обслуговування, Провайдер залишає за собою право відмовити в наданні подальших послуг. Замовник несе повну відповідальність за всі дії, виконані з використанням Послуг, незалежно від того, чи були вони виконані їм або третіми особами.